7 sonuç gösteriliyor

 • Kurumsal ve Özel Eğitimler

  Veri merkezli pazarlamanın önemi artık her gün artıyor. Şirketler de ayak uydurmak için en güncel teknik ve araçlara; topladıkları veriyi doğru analiz etmeye ihtiyaç duyar. Dome Akademi'deki konusunun uzmanı eğitmenler bu araçları sizin ihtiyaçlarınızla harmanlayarak size sunuyor.

  Detay & Kayıt
 • 7 Şubat | Google Alışveriş & Merchant Center Workshop

  Google Alışveriş kampanyalarınızı E-ticaret satış hedeflerinize uygun biçimde yapılandırmayı, ürün feed dosyalarınızı optimize etme yöntemlerini ve teklif stratejilerini öğrenmek istiyorsanız bu uygulamalı eğitimi kaçırmayın. Google Alışveriş reklamlarında kampanya ve feed optimizasyonunu güncel teknik bilgiler, grup çalışması ve bireysel uygulamalar ile öğrenin. Eğitime, bilgisayarınızı getirmeniz gerekir.

  690,00 Detay & Kayıt
 • 30 Ocak | Teknik SEO Eğitimi

  SEO’yu güncel algoritmalara uygun tüm teknik yöneti ile SEM’in SEO ekip lideri Can Menteş’ten öğrenme fırsatını kaçırmayın.   Markanıza yarayacak stratejik içerik alanlarını belirlemek, doğru formatları seçmek ve içeriği bir plan çerçevesinde üretmek gerekli. Ancak teknik doğruları bilmek ve uygulamak, değerli içeriğinizin Google gözünde anlaşılması ve kullanıcılara ulaşması için zorunlu. Bu eğitimde Teknik SEO’yu en doğru adresten öğrenme şansınız var.  

  Önemli Not: 1 günlük bu eğitim yerine, 2 günlük “Teknik SEO ve İçerik Pazarlaması” eğitimine kaydolarak SEO bilgilerinizi tamamlarken maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

  490,00 Detay & Kayıt
 • 30-31 Ocak | Teknik SEO ve İçerik Pazarlaması

  SEO’yu ve içerik pazarlamasını, Türkiye’nin en deneyimli içerik pazarlaması ekipleri ve ödüllü projeleri yöneten, SEM’in SEO ekip lideri Can Menteş’ten öğrenme fırsatını kaçırmayın. Markanıza yarayacak stratejik içerik alanlarını belirlemek, doğru formatları seçmek ve içeriği bir plan çerçevesinde üretmek gerekli. Ancak teknik doğruları bilmek ve uygulamak, değerli içeriğinizin Google gözünde anlaşılması ve kullanıcılara ulaşması için zorunlu. Bu eğitimde hepsini en doğru adresten öğrenme şansınız var.

  890,00 Detay & Kayıt
 • 31 Ocak | İçerik Pazarlaması Eğitimi

  SEO’yu ve içerik pazarlamasını, Türkiye’nin en deneyimli içerik pazarlaması ekipleri ve ödüllü projeleri yöneten, SEM’in SEO ekip lideri Can Menteş’ten öğrenme fırsatını kaçırmayın. Markanıza yarayacak stratejik içerik alanlarını belirlemek, doğru formatları seçmek ve içeriği bir plan çerçevesinde üretmek gerekli. Bu eğitimde hepsini en doğru adresten öğrenme şansınız var.

  590,00 Detay & Kayıt
 • 13-14 Şubat | Google Reklamcılığı Temelleri

  Google Ads ve Analytics hesaplarınıza tam hakim olmaya ne dersiniz? Hesabı kendiniz kurup yönetebilmek, performansını tüm detaylarıyla takip edebilmek veya en uygun ajansı seçerek birlikte verimli çalışabilmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın. Güncel içerik ve yeni Google Ads arayüzü üzerinden demolar eşliğinde, Google Ads eğitmeni ve Google Partners program danışmanı Özgür Deniz Aydın tarafından verilecek 2 günlük eğitim tam size göre.

  790,00 Detay & Kayıt
 • 27 Şubat | Google Analytics

  Google Analytics’i canlı ekranlar üzerinden ve uygulamalı biçimde öğrenmeye ne dersiniz? Bu eğitimde Google Analytics’i tam ve doğru şekilde yapılandırmayı; hedef kurulumu ve etkinlik takibi yapmayı, kanal ve trafik kaynaklarını yönetmeyi öğreneceksiniz. Eğitimden sonra Analytics’in gerçek zamanlı raporlarını, kitle, edinim, davranış raporlarını okuyabilir, yorumlayabilir ve veriler üzerinde karar alabilir olacaksınız.

  490,00 Detay & Kayıt
//]]>