“Dome Dijital Dönüşüm Merkezi“

Dome içinde ofisler, toplantı salonları ve etkinlik alanı olan dijital dönüşüm merkezidir. Topluluğumuz girişimciler, dijital reklam ajansları, reklam uzmanları, teknoloji tutkunlarından oluşur. Amacımız, insanları ve şirketleri dijitalleştirmek için onlara gerekli kaynak ve ilhamı sağlamaktır.

Dome aynı zamanda Kamara’nın altıncı şubesidir. Kamara size ve ekibinize modern hazır ofis, sanal ofis, toplantı salonu çözümleri sunan, bugüne kadar 1400’ü aşkın firmaya hizmet vermiş, Türkiye’nin ilk yerli hazır ofis ve sanal ofis sağlayıcılarındandır.

Bireyler için Dome

İster girişimci, ister kurum çalışanı, ister öğrenci olun; dijital meraklısıysanız Dome’da her ay sizin için düzenlediğimiz tüm etkinliklere katılabilir ve Google Partners Academy seminerleri dahil dijital sektöre yönelik tüm seminerlere kayıt olabilirsiniz. Etkinlik ve seminerler için aylık bültenimizi takip etmeyi unutmayın!

Kurumlar için Dome

Dome’da kurumunuz için Kamara’nın size sunduğu hazır ofis, sanal ofis çözümlerinden yararlanabilir, sponsorluk kriterlerini sağlamanız durumunda etkinliklerinizi Dome İstanbul mekan sponsorluğunda ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mekan sponsorluğu hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ofisleri görmek ve bilgi almak için ise hazır ofis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ajanslar için Dome

Google Partners ajanslarından biriyseniz, Dome’un Google konseptli etkinlik salonu ve toplantı odalarında müşterilerinize özel etkinlik veya toplantılar düzenleyebilir; Dome ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Etkinlik başvuru formunu doldurmanız yeterli!

20000+

Ziyaretçi

1200+

Etkinlik

300+

Seminer

Dome’da Etkinlik Yapın

Hakkımızda Formu