18 Ekim 2017, 19.00-21.00

Bundan sadece 4-5 sene önce çoğu kişinin pek anlamadığı ve deneyimlemediği e-ticaret kavramı artık günlük hayatımızın vazgeçilmez bir tercihi oldu. Kolaylık, hız ve uygun fiyatı gören her tüketici alışverişlerinin ciddi bir bölümünü online kanaldan yapmaya başladı. Yüzlerce mağazası olan fiziki mağazalar kendi web sayfalarından satış yapmaya başladılar, online dünyada markalaşan firmalar ise fiziki mağaza açmaya başladılar. E-ticaret sektörü ile yeni iş imkanları doğdu, bazı sektörlerin büyümesine katkıda bulundu, işlerin daha hızlı yapılabilmesi için yeni yazılımlar ortaya çıktı. Tabi bir yandan sektör bu kadar gelişirken ve büyürken hem tüketiciler hem de firmalar bir sürü sorunlar ile karşılaştı, uzun yıllar piyasada olan büyük markalardan iflas edenler de oldu ama yabancılara çok güzel fiyatlara satılanlar da olmadı değil.

Peki sektör şu anda ne durumda, nereye doğru gidiyor ve bizleri neler bekliyor? İşte e-ticaret sohbetlerinin çıkış noktası tam bu, amacımız sektörü konuşulmadığı kadar derinlemesine konuşmak, sorunları tartışıp öneriler toplamak, değerli konukları ağırlamak, görüşlerini almak, bilgileri paylaşmak ve herkese fayda sağlamak.

Bu kadar paylaşımın yanısıra birde güzel arkadaşlıklar kursak, tanışmak istediğimiz insanlarla burada yüz yüze sohbet imkanı kursak, yesek, içsek, gülsek, eğlensek, sizce de hoş olmaz mıydı?

Her ay farklı konu başlıklarının olacağı E-Ticaret Sohbetlerine hepiniz davetlisiniz. Konu ve konukların yakında belli olacağı ilk etkinliğe bekliyoruz.