Dome Akademi Programı

Dijital reklamcılığının kullanımı her geçen gün artarken konuları deneyimli uzmanlardan öğrenmek ve öğrendiklerinizi hemen uygulayabilmek önem kazanıyor.

Dome Akademi eğitimleri, zamanı değerli katılımcılara en iyi ve güncel içeriği, efektif format ve sürede, tecrübeli eğitmenlerle fayda sağlayacak şekilde tasarlandı.

Dome Akademi ayrıca Google ile Google Ads ve Google Analytics eğitimleri için içerik partnerliği yapmakta.

 • Kurumsal ve Özel Eğitimler

  Veri merkezli pazarlamanın önemi artık her gün artıyor. Şirketler de ayak uydurmak için en güncel teknik ve araçlara; topladıkları veriyi doğru analiz etmeye ihtiyaç duyar. Dome Akademi'deki konusunun uzmanı eğitmenler bu araçları sizin ihtiyaçlarınızla harmanlayarak size sunuyor.

  Detay & Kayıt
 • Google Ads

  Google Ads ve Analytics hesaplarınıza tam hakim olmaya ne dersiniz? Hesabı kendiniz kurup yönetebilmek, performansını tüm detaylarıyla takip edebilmek veya en uygun ajansı seçerek birlikte verimli çalışabilmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın. Güncel içerik ve yeni Google Ads arayüzü üzerinden demolar eşliğinde, Google Ads eğitmeni ve Google Partners program danışmanı Özgür Deniz Aydın tarafından verilecek 2 günlük eğitim tam size göre.

  790,00 Detay & Kayıt
 • E-ticarete Başlangıç Eğitimi (Tamamlandı)

  Eğitim 20 Nisan 2019 Tarihinde Dome Istanbulda tamamlandı! Katılımlarınız için teşekkürler! Bu etkinliği yeniden görmek ister miydiniz? Eğer yanıtınız evet ise aşağıda ileteceğimiz form adresi ile etkinliğin tekrarı için başvuruda bulunabilirsiniz.

  0,00 Detay & Kayıt
 • Sosyal Medya Reklamcılığı

  Facebook ve Instagram reklam hesaplarınıza hakim olmaya ne dersiniz? Hesabı kendiniz kurup yönetebilmek, performansını tüm detaylarıyla takip edebilmek veya en uygun ajansı seçerek birlikte verimli çalışabilmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın. Güncel ürünler ve yeni Ads Manager üzerinden demolar eşliğinde, 10 senedir sektörde olan, Sosyal Medya Reklam Danışmanı Furkan Acarel tarafından verilecek 1 günlük eğitim tam size göre.

  590,00 Detay & Kayıt
 • Her Yönüyle Dijital Pazarlama

  2 Günlük eğitimde SEO, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Affiliate Pazarlaması, Email Pazarlaması, push notification stratejileri gibi temel ve trendi yükselen dijital pazarlama kanallarını tanıyacak, en önemli sorularınıza yanıt bulacaksınız. Temel dijital pazarlamayı, 8 yıldan fazla bir süredir dijital pazarlama üzerine kariyerini sürdüren, Boosmart kurucu ortağı Harun Ünlüsoy anlatıyor. “2 günde dijital pazarlamayı öğreneyim, sorularıma cevap bulayım” diyorsanız, bu eğitim sizin için. Etkileşimi bol, soru / cevap ile katılımcıların da doğrudan dahil olacağı bu eğitimi kaçırmayın.

  790,00 Detay & Kayıt
 • Teknik SEO & İçerik Pazarlaması

  SEO’yu ve içerik pazarlamasını, Türkiye’nin en deneyimli içerik pazarlaması ekipleri ve ödüllü projeleri yöneten, SEM’in SEO ekip lideri Can Menteş’ten öğrenme fırsatını kaçırmayın. Markanıza yarayacak stratejik içerik alanlarını belirlemek, doğru formatları seçmek ve içeriği bir plan çerçevesinde üretmek gerekli. Ancak teknik doğruları bilmek ve uygulamak, değerli içeriğinizin Google gözünde anlaşılması ve kullanıcılara ulaşması için zorunlu. Bu eğitimde hepsini en doğru adresten öğrenme şansınız var.

  890,00 Detay & Kayıt
 • Teknik SEO Eğitimi

  SEO’yu güncel algoritmalara uygun tüm teknik yöneti ile SEM’in SEO ekip lideri Can Menteş’ten öğrenme fırsatını kaçırmayın.   Markanıza yarayacak stratejik içerik alanlarını belirlemek, doğru formatları seçmek ve içeriği bir plan çerçevesinde üretmek gerekli. Ancak teknik doğruları bilmek ve uygulamak, değerli içeriğinizin Google gözünde anlaşılması ve kullanıcılara ulaşması için zorunlu. Bu eğitimde Teknik SEO’yu en doğru adresten öğrenme şansınız var.  

  Önemli Not: 1 günlük bu eğitim yerine, 2 günlük “Teknik SEO ve İçerik Pazarlaması” eğitimine kaydolarak SEO bilgilerinizi tamamlarken maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

  490,00 Detay & Kayıt
 • İçerik Pazarlaması Eğitimi

  SEO’yu ve içerik pazarlamasını, Türkiye’nin en deneyimli içerik pazarlaması ekipleri ve ödüllü projeleri yöneten, SEM’in SEO ekip lideri Can Menteş’ten öğrenme fırsatını kaçırmayın. Markanıza yarayacak stratejik içerik alanlarını belirlemek, doğru formatları seçmek ve içeriği bir plan çerçevesinde üretmek gerekli. Bu eğitimde hepsini en doğru adresten öğrenme şansınız var.

  590,00 Detay & Kayıt
 • Google Analytics

  Google Analytics’i canlı ekranlar üzerinden ve uygulamalı biçimde öğrenmeye ne dersiniz? Bu eğitimde Google Analytics’i tam ve doğru şekilde yapılandırmayı; hedef kurulumu ve etkinlik takibi yapmayı, kanal ve trafik kaynaklarını yönetmeyi öğreneceksiniz. Eğitimden sonra Analytics’in gerçek zamanlı raporlarını, kitle, edinim, davranış raporlarını okuyabilir, yorumlayabilir ve veriler üzerinde karar alabilir olacaksınız.

  490,00 Detay & Kayıt
//]]>