Dome Akademi 2018 Programı

Dijital reklamcılığının kullanımı her geçen gün artarken konuları deneyimli uzmanlardan öğrenmek ve öğrendiklerinizi hemen uygulayabilmek önem kazanıyor.

Dome Akademi eğitimleri, zamanı değerli katılımcılara en iyi ve güncel içeriği, efektif format ve sürede, tecrübeli eğitmenlerle fayda sağlayacak şekilde tasarlandı.

Dome Akademi ayrıca Google ile Google Ads ve Google Analytics eğitimleri için içerik partnerliği yapmakta.

 • 10 – 11 Aralık | Dijital Pazarlama

  2 Günlük eğitimde SEO, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Affiliate Pazarlaması, Email Pazarlaması, push notification stratejileri gibi temel ve trendi yükselen dijital pazarlama kanallarını tanıyacak, en önemli sorularınıza yanıt bulacaksınız. Temel dijital pazarlamayı, 8 yıldan fazla bir süredir dijital pazarlama üzerine kariyerini sürdüren, Boosmart kurucu ortağı Harun Ünlüsoy anlatıyor.   “2 günde dijital pazarlamayı öğreneyim, sorularıma cevap bulayım” diyorsanız, bu eğitim sizin için. Etkileşimi bol, soru / cevap ile katılımcıların da doğrudan dahil olacağı bu eğitimi kaçırmayın.

  790,00 Detay & Kayıt
 • 19 Aralık | Google Ads Workshop

  Dikkat: Sınırlı Kontenjan   Google Ads hesabınızı kurmak ve kampanyalarınızı hedeflerinize uygun biçimde yapılandırmayı öğrenmek istiyorsanız bu uygulamalı eğitimi kaçırmayın.   Eğitim teorik bilgi, ekran üzerinden uygulama, grup çalışması ve bire bir uygulamalar içerir. Eğitim uygulamalı olduğu için kapasitesi sınırlıdır. Eğitime, bilgisayarınızı getirmeniz gerekir.

  690,00 Detay & Kayıt
 • 16-17 Ocak | Google Reklamcılığı Temelleri

  Google Ads ve Analytics hesaplarınıza tam hakim olmaya ne dersiniz? Hesabı kendiniz kurup yönetebilmek, performansını tüm detaylarıyla takip edebilmek veya en uygun ajansı seçerek birlikte verimli çalışabilmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın. Güncel içerik ve yeni Google Ads arayüzü üzerinden demolar eşliğinde, Google Ads eğitmeni ve Google Partners program danışmanı Özgür Deniz Aydın tarafından verilecek 2 günlük eğitim tam size göre.

  790,00 Detay & Kayıt
//]]>